Exteriérový gel na zahradní nábytek 0,4l - natur

Woca Exteriér Gel je určen pro obnovování dříve naolejovaných dřevěných povrchů.Gel je účinný, rychleschnoucí a zvyšuje přirozenou strukturu dřeva a barvy a dává odolný a silný povrch. Ekonomická a výborná aplikace bez zašpinění.

Výrobce:WOCA
Katalogové číslo:617851
Výrobce: WOCA
Balení: 0,4 l
Dostupnost: Skladem
Záruka: 24 měsíců
bez DPH: 412.40 Kčs DPH: 499 Kč

POPIS PRODUKTU

Před aplikaci oleje musíme zcela zbavit dřevo špíny. Nový nábytek je nejvhodnější naolejovat před prvním použitím. Starší, používaný a dříve již naolejovaný nábytek nejdříve očistíme čistidlem pro venkovní použití naší výroby (v případě slabého znečištění) anebo Intenzivní čistič na dřevĕný zahradní nábytek (v případě velmi silného znečištění). Pak ponechat nábytek proschnout po dobu 24 hodin. Odstávající dřevěná vlákna odstranit jemným smirkovým papírem. Nanášet během suchého počasí, chránit před větrem a přímými slunečními paprsky.

 

Balení: 0,75 l

 

 

Woca Exteriér Gel je určen pro obnovování dříve naolejovaných dřevěných  povrchů.Gel je účinný, rychleschnoucí a zvyšuje přirozenou  strukturu dřeva a barvy a dává odolný a silný povrch.

Vydatnost z 1l  6-12m2
Varianta produktu je v přírodní a pro teakové dřevo.

Krok 1
Vyčistěte povrch důkladně Woca exteriérovým čističemí, viz pracovní pokyny Woca exteriérový čistič a nechte zaschnout po dobu nejméně 8 hodin, dokud nebude povrch úplně suchý. Doporučujeme obrousit  povrch„postavený chlup“ (odstraňte brusný prach z povrchu).

Krok 2
Naneste  vrstvu gelu tenkou vrstvou s padem (bílý, béžový nebo červený).

Krok 3
Pokračujte v nanášení, dokud dřevo není nasycené a povrch vypadá jednotný. Doporučujeme pracujte v úsecích,  gel rychle schne.

Krok 4
Otřete přebytečný gel z povrchu opatrně suchým hadříkem před pokračováním na další úsek.


V případě, že se dřevo nezdá zcela nasycené po 4-6 hodinách, doporučujeme další aplikaci s menším množstvím gelu než při prvním ošetření, ale stejný postup. Po aplikaci  dřevěný povrch schne min. 4-6 hodin, potom může být  opatrně používaný. Pokud je to možné, nevystavujte povrch  během prvních 2-3 dnů vodě.

MENUX