Informace

V našem e-shopu najdete přípravky od známých značek Osmo a Woca. Proč pouze tyto značky? Při kombinaci sortimentu obou značek dostanete k dispozici profesionální řešení úpravy, údržby a čištění dřevěných povrchů doma i venku.

Obě značky jsou zaměřeny na výrobu pouze ekologických přípravků z přírodních materiálů, které zároveň velmi dobře chrání povrch dřeva. Pokud i vy chcete těžit z jejich výhod, nabízíme vše, co budete potřebovat.

Výhody vosků, olejů a voskových olejů Osmo a Woca

  • Vyrobeny z přírodních materiálů
  • Jsou ekologické
  • Ošetřený dřevěný povrch neodprýskává, je odpuzuje vodu
  • Ochrana před UV zářením a povětrnostními vlivy
  • Zdravotně nezávadné pro člověka i zvířata
  • Dřevo může stále dýchat
  • Kompletní profesionální řešení pro údržbu a čištění
  • Při renovaci není nutné  brousit
  • Opravy jsou možné bez nutnosti uzavření celé plochy
  • a další...


OSMO

Historie německé firmy Osmo se datuje už více než před 100 lety, kdy začínala jako pilařský závod. Už v roce 1960 nebyli její tehdejší šéfové spokojení s kvalitou odlupujících se a praskajících laků. Právě jejich ctižádostivost, se stala hnacím motorem, který dal vzniknout jejich vlastnímu výzkumnému a vývojovému oddělení. Vše bylo plně zaměřeno na vyvinutí nových nátěrů na dřevo, které budou neškodné pro člověka a zároveň zdravé i pro dřevěný povrch.

Základem jejich produktů se tak stal slunečnicový olej, sójový olej, lněný olej a olej z bodláku. Ke klasickým olejům se přidaly i přípravky s voskem a také nová kombinace slučující výhody olejů a vosků tzv. voskové oleje Osmo. Nové produkty se značkou Osmo v německé kvalitě si brzo našly své místo v truhlářských dílnách i velkých závodech. I vy si dnes můžete vybírat dřevěné podlahy ošetřené právě kvalitním voskovým olejem Osmo.
 

WOCA

Historie dánské společnosti WoodCare Denmark A / S začala před více než 40 lety. Jejím zakladatelem byl Ib Moeller, jehož předkové používali naplavené dříví z vraků lodí pro výrobu nábytku a prken na podlahu. Jak vidíte vztah ke dřevu se přenesl i na další generaci, kde se již výroba soustředila na schodiště a podlahy ze dřeva.

Samozřejmě s výrobou dřevěných produktů souvisela i nutná úprava povrchu. Výsledkem této potřeby byl vývoj přípravků určených pro ošetření, péči a údržbu dřevěného povrchu. Na svět přišla celá řada různých výrobků - louhy, mýdla a hlavně přípravky z oleje. Právě vstupem do oblasti výroby a vývoje těchto přípravků umožnila společnosti v roce 2004 získat nezávislost s možností zaměřit se pouze na péči a údržbu dřeva.

WOCA věří v přirozenou cestu. Vychází z filozofie, že dřevo samo o sobě je unikátní a přírodní materiál charakteristický množstvím vnitřních přírodních vlastností, které je třeba pomoci udržet dlouho odolné. Jak se jim to povedlo vám mohou říct tisíce profesionálů i běžných spotřebitelů po celém světě.

 

MENUX