Olej Neutral 2,5l a Pečující olej Neutral - bezbarvý

Dodává novým nebo nově zbroušeným dřevěným povrchům neutrální/neviditelný povrch, který působí jako neošetřený. Olej chrání dřevěných povrch a zároveň mu dodává neutrální vzhled.

Výrobce:WOCA
Katalogové číslo:541025AA
Výrobce: WOCA
Balení: 2,5 l
Dostupnost: Skladem
Záruka: 24 měsíců
bez DPH: 3023.14 Kčs DPH: 3658 Kč

POPIS PRODUKTU

WOCA Olej Neutral dodá novým nebo nově zbroušeným dřevěným povrchům neutrální/neviditelný povrch, který působí jako neošetřený. Olej chrání dřevěných povrch a zároveň mu dodává neutrální vzhled.

Informace: Vždy nutné objednat s pečujícím olejem Neutral, ten je nutné použít v druhém kroku aplikace tak aby byl vytvořen ochranný povrch na dřevěné podlaze.

Vydatnost: Olej Neutral 2,5l   20 - 30 m2/2,5l balení + Pečující olej Neutral 1l  30-40m2/ balení


Návod k použití:
1. Podlahu vytřete Intenzivním čističem smíchaným s vodou v poměru 1:40. Před aplikací oleje musí být podlaha úplně suchá a čistá.
2. Po uschnutí povrch přebruste vínovým padem/brusným padem na lakované podlahy. Povrch vysajte.
3. Nádobu s olejem důkladně promíchejte, míchejte i během nanášení. Nádoby z různých šarží smíchejte už před aplikací, aby nebyly vidět barevné rozdíly.
4. Naneste tenkou vrstvu oleje WOCA Aplikátorem na podlahy v interiéru nebo válečkem. Nechte olej 5 minut působit.
5. Olej zapracujte béžovým padem pomocí podlahářské brusky, dokud nebude povrch rovnoměrný a dostatečně nasycený (pravidelně obměňujte pad, aby nedošlo k jeho zanesení). Přebytečný olej odstraňte bavlněným hadrem.
6. Nechte schnout 3-4 hodiny.
7. Podlahu dokončete Pečujícím olejem Neutral (viz návod na zadní straně Pečujícího oleje Neutral).

8. Podlahu můžete lehce užívat následující den, olej je plně vytvrzený po 1 týdnu za normálních pokojových podmínek. Během vytvrzování podlahu nevytírejte ani nevystavujte vodě.
9. Po uplynutí doby vytvrzení vytírejte podlahu Mýdlem na dřevěné olejované podlahy v poměru 1:10, které na povrchu vytváří ochrannou vrstvu.

Údržba
Pravidelné čištění: WOCA Mýdlo na dřevěné olejované podlahy nebo WOCA Pečující olej Neutral.

MENUX