OSMO 6609 Odšeďovač dřeva - GEL 5l

Osmo Odšeďovač dřeva 6609 - gel - účinně čistí a oživí zešedlé dřevo. Je to hustý speciální čistící prostředek k použití ve vnějších prostorách. Ideální pro odšedění exotických dřevin. Produkt je bez zápachu a biologicky odbouratelný.

Výrobce:Osmocolor
Katalogové číslo:13900128
Použití v exteriéru: Čištění a údržba
Výrobce: Osmocolor
Balení: 5 l
Dostupnost: Skladem
Záruka: 24 měsíců
bez DPH: 2332.23 Kčs DPH: 2822 Kč

POPIS PRODUKTU

OSMO Odšeďovač dřeva 6609 gel

Osmo Odšeďovač dřeva

Odšeďovač dřeva Osmo 6609 v gelu - účinně čistí a oživí zešedlé dřevo.Gel působí do hloubky a tím perfektně odstraňuje šedou patinu a následný nános oleje obnoví teplý barevný odstín dřeva. Zvlášť účinný je na exotické dřeviny. Doporučujeme hlavně na dřevěné paluby, terasy, dřevěné fasády, zahradní nábytek a obdobné plochy. Díky vysoké hustotě dřeva u exotických dřevin má také na tyto povrchy mnohem vyšší účinnost než u běžných jehličnatých dřevin. Produkt je bez zápachu a biologicky odbouratelný!

Aplikace

Aplikace je velmi snadná. Stačí pouze 1  nátěr, kterým ošetříte povrch před provedením dalšího nátěru již běžnou barvou OSMO. Gel má hustou konzistenci, proto nestéká a neodkapává, takže jej můžete snadno roztírat i na svislých plochách.

Ze zešedlého dřeva odstraňte hrubé znečištění (očistěte např. kartáčem Osmo), potom dřevo navlhčete vodou. Odšeďovač dřeva 6609 je připraven přímo k natírání. Nemusíte jej ředit. Gel nanášejte ve směru kresby žilek dřeva. Po cca 20–60 minutách působení, jej očistěte tvrdým kartáčem a opláchněte velkým množstvím vody.

Doporučujeme: Po cca 48 hodinách doby schnutí na nyní opět oživený povrch dřeva k trvalé ochraně naneste nátěr Osmo (např. Terasový speciální olej nebo Ochrannou olejovou lazuru). Je dobré provést před kompletním natřením test na malé ploše dřevěného podkladu. 

Velikost a vydatnost balení

  • K dispozici je v baleních po 0,5l a 2,5 litru

  • 1l výrobku Osmo Odšeďovač dřeva 6609 vystačí při jednom nátěru na 10 - 30 m2 (závisí na povrchu ošetřovaného dřeva)

Složení OSMO Odšeďovače dřeva 6609: Gel obsahuje biologicky rozložitelnou kyselinu oxalovou (< 5%). Výrobek neobsahuje rozpouštědla, formaldehyd, sloučeniny chlóru a aminy.

MENUX