OSMO Čistič dřevěných teras č. 8025 5l

Čistič dřevěných teras Osmo 8025 je vysoce účinný lehce alkalický čistič pro odstraňování organických a anorgatických nečistot. Je vhodný pro čištění dřevěných teras a dalších dřevěných ploch v exteriéru. Výhodou je jeho vysoká vydatnost a snadné použití

Výrobce:Osmocolor
Katalogové číslo:13900151
Použití v exteriéru: Dřevěná terasa ,  Čištění a údržba
Výrobce: Osmocolor
Balení: 5 l
Dostupnost: Skladem
Záruka: 24 měsíců
bez DPH: 1484.30 Kčs DPH: 1796 Kč

POPIS PRODUKTU

Osmo čistič dřevěných teras č. 8025

Osmo čistič dřevěných teras

Osmo Čisticí prostředek na dřevěné terasy je vysoce účinný čisticí koncentrát. Je vhodný pro čištění jak neošetřených, tak i naolejovaných dřevěných teras, zástěn, plotů a dřevěného zahradního nábytku. Nabízí vysokou vydatnost, účinně čistí a lehce se používá.

Použití

Speciálně vyvinutý na údržbu a čistění dřevěných teras. Doporučujeme použít 1x - 2x ročně.

Aplikace nátěru je velmi snadná. Uvolněte a odstraňte z povrchu dřeva nečistoty (pevným koštětem nebo ručním kartáčem). Z koncentrát Osmo Čisticí prostředek na dřevěné terasy připravte mycí roztok naředěním vodou v poměru 1:25 až maximálně 1:1, ředění závisí na stupni znečištění. Povrch vydrhněte kartáčem ve směru vláken dřeva. Pro mechanické čištění dřevěných teras doporučujeme použít Osmo čisticí stroj na terasy. Po vyčištění spláchněte čistou vodou.

Upozornění: Nikdy jej nepoužívejte nenaředěný. Zamezte styku s užitkovými a okrasnými rostlinami! Vždy používat celoplošně!

Vydatnost a velikost balení

  • Přibližně 30 - 1000 m2 v závislosti na stupni znečištění

  • K dispozici je v baleních po 1l a 5 litrech.

Složení Čistič dřevěných teras Osmo 8025: Obsahuje 5 – 15 % anionických povrchově aktivních látek, < 5 % neiontových povrchově aktivních látek, konzervační prostředek (methylchloroisothiazolinon, methylisothiazolinon)

MENUX