OSMO Dekorační vosk intenzivní 3172 - 2,5l hedvábí

Dekorační vosk intenzivní - hedvábí slouží k zušlechtění dřeva do vnitřních prostor. Je vhodný pro obklady stěn, stropů, dveře, lišty, nosníky, ideální také pro klížené dřevo, dřevotřískové desky a MDF desky.

Výrobce:Osmocolor
Katalogové číslo:10100420
Použití v interiéru: Dřevěný nábytek ,  Dřevěné obložení
Výrobce: Osmocolor
Balení: 2,5 l
Dostupnost: Skladem
Záruka: 24 měsíců
Barva: 3172 Hedvábí DV intenzivní
bez DPH: 3152.89 Kčs DPH: 3815 Kč

POPIS PRODUKTU

Osmo dekorační vosk intenzivní - hedvábí

Dekorační vosk intenzivní

Průhledný nebo krycí nátěr na dřevo v jedom produktu spojuje výjimečně a dokonale veškeré přednosti přírodních olejů a vosků. Osmo Dekorační vosk je odolný vůči zašpinění, vodě, oděru a vytváří na dotyk příjemný vyhlazený povrch dřeva. Též je i odolný vůči slinám a potu (odpovídá normě DIN 53160). Struktura dřeva zůstává viditelná.

Porézní nátěr se neodlupuje, nepraská ani netvoří šupinky. Je odolný vůči vínu, pivu, kole, kávě, čaji, ovocným šťávám, mléku a vodě, splňuje požadavky normy DIN 68861-1C. Nezanechává stopy po vodě. Zaschlý nátěr je bezpečný pro lidi, zvířata i rostliny. Je vhodný i pro dětské hračky v souladu s normou EN 71.3.

Aplikace

Použití je velmi jednoduché. Bez nezbytnosti podkladového nátěru nebo potřeby přebrušování mezi jednotlivými nátěry! Ušetří váš čas a peníze.

Místa použití: Obklady stěn, stropů, dveře, lišty, nosníky, vhodný také pro klížené dřevo, dřevotřískové desky a MDF desky. Vhodný jako barevně tónovaný základní nátěr pro dřevěné podlahy a přetření ztmavlých dřevěných povrchů. Doporučeno zejména pro dětský nábytek a hračky.

Barevné odstíny:

-9 barevných odstínů:

Složení: Na bázi přírodních rostlinných olejů a vosků (slunečnicový olej, sojový olej, karnaubový vosk, kandelinový vosk), parafínů, oxidů železa a organických pigmentů, oxidu titaničitého (bílý pigment), sikativ (sušidel) a přídavných látek zajišťujících vodoodpudivost.

Zpracování:

Průhledný barevně tónovaný nátěr (jeden nátěr): Přípravek naneste v tenké vrstvě měkkým hadrem neuvolňujícím vlákna na suché a čisté dřevo a ihned rovnoměrně setřete. Nechte zaschnout a nezapoměňte zajistit dobré odvětrávání.

Krycí barevný nátěr (dva nátěry): Přípravek naneste v tenké vrstvě pevným Osmo štětcem nebo Osmo válečkem z mikrovlákna ve směru vláken dřeva a pečlivě rozetřete. Nechte zaschnout, zajistěte dobré odvětrávání. Naneste druhý nátěr, opět v tenké vrstvě.

První nátěr – transparentní, matný
Druhý nátěr – krycí, matný

Vydatnost a velikost balení

  • 1 litr stačí na cca 20m2 při jednom nátěru, při dvou nátěrech na cca 12m2

  • Je k dostání ve velikostech 0,375, 0,75 a 2,5 l

MENUX