OSMO Dekorační vosk transparentní 3138 - 0,375l Mahagon

Osmo Dekorační vosk transparentní - Mahagon je určený zejména pro nátěr dřevěných stěn, stropů a nábytku. Jde o profesionální konečnou úpravu povrchů.

Výrobce:Osmocolor
Katalogové číslo:10100184
Použití v interiéru: Dřevěný nábytek ,  Dřevěné obložení
Výrobce: Osmocolor
Balení: 0,375 l
Dostupnost: Skladem
Záruka: 24 měsíců
Barva: 3138 Mahagon - dekorační vosk
bez DPH: 461.16 Kčs DPH: 558 Kč

POPIS PRODUKTU

Dekorační vosk transparentní - Mahagon

Popis transparentního dekoračního vosku

 Dekorační voskový olej Transparentní je pro dřevo s otevřenými póry, kde se může dobře vstřebat a následně se neodprýskává a neodlupuje, tak jako u laků. Tato závěrečná vrstva na dřevěný povrch zajistí dřevu krásný hedvábný lesk. Na dotyk je velmi příjemný a díky obsahu přírodních látek s ním dosáhnete také pravidelnějšího barevného ztvárnění dřevěného povrchu.  Kromě toho odpuzuje vodu a všechny nečistoty. Je testován vůči pivu, vínu, cole, kávě, čaji, ovocným šťávám, mléku či vodě. V případě znečištění či poškození není potřeba brousit povrch, ale stačí vyčistit přípravkem na voskové oleje a následně přetřít novou vrstvou voskového oleje.

Uschlý nátěr je také zdravotně nezávadný pro člověka, zvířata a rostliny. Dokonce je bezpečný i při použití na dětské dřevěné hračky, na které je doporučován. Jeho odolnost se vztahuje i na sliny a pot.

Použití

Dekorační voskový olej Osmo Transparentní je vhodný na nátěr na veškeré dřevo ve vnitřních prostorách (stěny, stropy, dveře, podlahy, lišty, trámy, také lepené dřevo, dřevotřískové desky a korek). Doporučuje se také pro ošetření povrchu dřevěného nábytku či do míst s vyšší vlhkostí jako je kuchyně a koupelna. Zvlášť doporučený je na nábytek a dětské hračky.

Aplikace: Stačí pouze 2 nátěry! Nepotřebujete žádný základní nátěr ani žádné přebrušování. V případě renovace stačí očistit a přetřít!

Upozornění: Barevný odstín by jste si měli zvolit tak, aby odpovídal přírodnímu odstínu dřeva nebo byl o něco tmavší. Oleje podtrhnou přírodní barevný odstín dřeva (mají trvale mokrý efekt). Pro tmavé dřevo a pro tvrdé dřevo bohaté na obsažené látky (např. wengé, mahagon, merbau...) doporučujeme použít Osmo Čistý vosk. Doporučujeme vyzkoušet si daný nátěr vždy na kousku dřeva.

Velikost a vydatnost balení

  • K dostání ve velikostech balení 0,375, 0,75 a 2,50 litru

  • 1 litr stačí při jednom nátěru na cca 20 m2

Dostupné barvy a balení:

MENUX