OSMO Dekorační vosk transparentní 3168 - 0,75l Dub antický

Osmo Dekorační vosk transparentní - Dub antický je určený zejména pro nátěr dřevěných stěn, stropů a nábytku. Jde o profesionální konečnou úpravu povrchů. Dřevo získá odolný povrch s hedvábným leskem. Doporučujeme jej do místností s vysokou vlhkostí.

Výrobce:Osmocolor
Katalogové číslo:10100262
Použití v interiéru: Dřevěný nábytek ,  Dřevěné obložení
Výrobce: Osmocolor
Balení: 0,75 l
Dostupnost: Skladem
Záruka: 24 měsíců
Barva: 3168 Dub antický - dekorační vosk
bez DPH: 898.35 Kčs DPH: 1087 Kč

POPIS PRODUKTU

Dekorační vosk transparentní - Dub antický

Popis transparentního dekoračního vosku

Transparentní nátěr na veškeré dřevo ve vnitřních prostorách (stěny, stropy, dveře, podlahy, lišty, trámy, také lepené dřevo, dřevotřískové desky a korek). Zvláště jej doporučujeme na nábytek, dětské hračky a také na profilované dřevo a podlahy. Dřevo získá odolný povrch s hedvábným leskem. Je určený pro konečnou úpravu povrchu nábytku. Dekorační vosk transparentní je nejčastěji používaný do místností s vysokou vlhkostí vzduchu (např. koupelna nebo kuchyň).

Povrch je odolný vůči oděru, odpuzuje vodu a veškeré nečistoty a rovněž je odolný vůči chemikáliím používaným v domácnosti. Stejně tak i proti slinám a potu. Uschlý nátěr je také zdravotně nezávadný pro člověka, zvířata a rostliny.

Použití

Stačí pouze 2 nátěry! Nepotřebujete žádný základní nátěr ani žádné přebrušování. V případě renovace stačí očistit a přetřít!

Dekorační voskový olej Osmo Transparentní není třeba ředit, stačí pouze promíchat. První vrstvu naneste v tenké vrstvě, kterou dobře rozetřete v intervalu 10 – 15 minut. Následně nechat 24 hodin uschnout při zajištění dobrého větrání (u korkové podlahy 24 hodin). Další nátěr je možné provést hned následující den. Pokud natíráte podlahu použijte pouze jednu vrstvu. Druhý finální nátěr proveďte Osmo bezbarvým tvrdým olejem z naší nabídky.

Údržba

Při údržbě dřevěných povrchů ošetřených voskovým olejem Dekoračním Osmo Transparentní můžete použít mop, vysavač nebo leštič parket. Z údržbové řady Osmo lze speciálním čisticím prostředkem odstranit odolné skvrny. Dřevěnou podlahu je možno setřít i vlhkým hadrem, ale ne na mokro! Po setření je potřeba ihned setřít ještě jednou a to do sucha. Čisticí prostředky na podlahy ošetřené přípravy Osmo najdete v sekci věnované údržbě.

Upozornění: Vyberte si barevný odstín, který odpovídá přírodnímu odstínu dřeva nebo je o trochu tmavší. Oleje podtrhnou přírodní barevný odstín dřeva (mají trvale mokrý efekt). Pro tmavé dřevo a pro tvrdé dřevo bohaté na obsažené látky (např. wengé, mahagon, merbau...) doporučujeme použít Osmo Čistý vosk. Je dobré vyzkoušet si daný nátěr vždy na kousku dřeva.

Velikost a vydatnost balení

  • Dekorační vosk transparentní je k dostání ve velikostech balení 0,375, 0,75 a 2,50 litru

  • 1 litr při jednom nátěru vystačí na cca 20 m2

Dostupné barvy a balení:

MENUX