OSMO Terasový olej 004 na douglasie 0,75l - přírodní

Olej na terasy na douglasie je speciálně vyvinutý pro individuální požadavky mnoha druhů dřeva. Barevně přizpůsobený jednotlivým typům exotických i jehličnatých dřevin. Vyhlazuje a chrání povrch.

Výrobce:Osmocolor
Katalogové číslo:11500018
Použití v exteriéru: Dřevěná terasa
Výrobce: Osmocolor
Balení: 0,75 l
Dostupnost: Skladem
Záruka: 24 měsíců
Barva: 004 Přírodní na douglasie
bez DPH: 755.37 Kčs DPH: 914 Kč

POPIS PRODUKTU

Terasový olej na douglasie - přírodní

Terasový olej Osmo

Terasové oleje vyhlazují povrch dřeva, který poté odpuzuje vodu a nečistoty. Vyvinuté pro individuální požadaky mnoha druhů ušlechtilého dřeva. Chrání, ošetřují a zkrášlují zahradní nábytek a dřevěné přístřešky. Povrch dřeva je poté příjemný a vyhlazený.

Uschlý nátěr je zdravotně nezávadný pro člověka, zvířata a rostliny. Dokonce je bezpečný i při použití na dětské dřevěné hračky.

Z hlediska tekutin je testován vůči pivu, vínu, cole, kávě, čaji, ovocným šťávám, mléku či vodě. Odolný je i proti potu a slinám. V případě znečištění stačí vyčistit přípravkem na povrchy ošetřené olejem a následně přetřít novou vrstvou terasového oleje.

Počet nátěrů: U dřeva bez povrchové úpravy dva nátěry, v případě renovace stačí zpravidla jeden nátěr na očištěný povrch - bez broušení! Dosažený výsledek může podle druhu dřeva vypadat rozdílně, doporučujeme proto předem si nátěr vyzkoušet na kousku dřeva.

Údržba

Při údržbě dřevěných povrchů ošetřených Terasovým olejem Osmo můžete ošetřené plochy okartáčovat nebo očistit za vlhka s přidáním čisticích prostředků vhodných pro domácnost. K odstranění větších nečistot či více odolných doporučujeme využít Osmo voskovou údržbu a čistící prostředek.

Dostupné barvy a balení:

Velikost a vydatnost balení

  • K dostání v balení po 0,75 a 2,50 litru

  • 1 litr stačí na cca 12 m2 při 2 nátěrech

  • 1 litr stačí na cca 24 m2 při jednom nátěru

MENUX