OSMO Terasový olej 004 na douglasie 2,5l - přírodní

Olej na terasy na douglasie je speciálně vyvinutý pro individuální požadavky mnoha druhů dřeva. Barevně přizpůsobený jednotlivým typům exotických i jehličnatých dřevin. Vyhlazuje a chrání povrch.

Výrobce:Osmocolor
Katalogové číslo:11500019
Použití v exteriéru: Dřevěná terasa
Výrobce: Osmocolor
Balení: 2,5 l
Dostupnost: Skladem
Záruka: 24 měsíců
Barva: 004 Přírodní na douglasie
bez DPH: 2015.70 Kčs DPH: 2439 Kč

POPIS PRODUKTU

Terasový olej na douglasie - přírodní

Terasový olej Osmo

Terasové oleje vyhlazují povrch dřeva, který poté odpuzuje vodu a veškeré nečistoty. Vyvinuté pro individuální požadaky mnoha druhů ušlechtilého dřeva. Do vnějších prostor doporučujeme polomatné. Doporučujeme na zahradní nábytek a dřevěné přístřešky. Povrch dřeva je poté chráněný, příjemný na dotek a je vyhlazený. Terasový olej Osmo celkově dřevo ošetří a zkrášlí. Uschlý nátěr je zdravotně nezávadný. Můžete s ním přetřít i dětské dřevěné hračky.

Počet nátěrů: U dřeva bez povrchové úpravy dva nátěry, v případě renovace stačí zpravidla jeden nátěr na očištěný povrch - bez broušení! Dosažený výsledek může podle druhu dřeva vypadat rozdílně, doporučujeme proto předem si nátěr vyzkoušet na kousku dřeva.

Údržba

Při údržbě dřevěných povrchů ošetřených Terasovým olejem Osmo můžete ošetřené plochy okartáčovat nebo očistit za vlhka s přidáním čisticích prostředků vhodných pro domácnost. K odstranění větších nečistot či více odolných doporučujeme využít Osmo voskovou údržbu a čistící prostředek.

Dostupné barvy a balení:

Velikost a vydatnost balení

  • K dostání v balení po 0,75 a 2,50 litru

  • 1 litr stačí na cca 12 m2 při 2 nátěrech

  • 1 litr stačí na cca 24 m2 při jednom nátěru

Složení Terasového oleje Osmo: Terasový olej je postaven na bázi přírodních rostlinných olejů (slunečnicový olej, olej z bodláků, sojový olej), OLEJ BANGKIRAI, BOROVICE, MODŘÍN a DOUGLASIE,bílý pigment kysličníku titaničitého, pigmenty kysličníku železitého a organické pigmenty (povoleny pro potravinářský sektor) Aditiva:  sikativa (sušidla) a vodu odpuzující aditiva.

Specifická hmotnost (hustota): 0,85 - 0,95 g/cm³
Viskozita: 90 - 105 sec, 2 mm řídce tekutý
Zápach: slabý/mírný, (dle rostlinného oleje) po uschnutí bez zápachu
Bod vzplanutí: nad 55°C podle DIN 53213


 

MENUX