OSMO Tvrdý voskový olej barevný 3072 - 0,75l - jantarový

Osvědčený tvrdý voskový olej v barevné variantě jantarový - pro individuálně barevnou podlahu. Doporučuje se na dřevěné a korkové podlahy. Hodí se na povrch nábytku a lepené dřevo.

Výrobce:Osmocolor
Katalogové číslo:10100302
Použití v interiéru: Dřevěná podlaha
Výrobce: Osmocolor
Balení: 0,75 l
Dostupnost: Skladem
Záruka: 24 měsíců
Barva: 3072 Jantarový
bez DPH: 965.29 Kčs DPH: 1168 Kč

POPIS PRODUKTU

Tvrdý voskový olej - jantarový

Popis voskového oleje

Velmi lehce bíle pigmentový ( má pouze 2% bílého pigmentu ) matný nátěr na dřevo, který jedinečným způsobem kombinuje výhody a přednosti přírodních olejů a vosků v jednom prostředku. Plocha ošetřená Osmo Tvrdým voskovým olejem Barevným Natural odpuzuje nečistoty a vodu, je odolná vůči otěru a je velmi příjemná na dotyk. Díky malému obsahu bílých pigmentů chrání dřevo téměř neviditelným způsobem. Tento bílý, skoro neviditelný pigment se postará o to, aby dřevo zůstalo světlé, jako neopracované čerstvě položené dřevo.

Popis voskového oleje Natural transparent

Transparentně barevný polomatný nátěr na dřevo, který v jednom výrobku spojuje jedinečným způsobem výhody přírodních olejů a vosků. Povrch s úpravou Tvrdým voskovým olejem Barevným je nenáchylný k zašpinění, odpuzuje vodu, je odolný proti oděru a příjemný na dotyk. Je též odolný vůči vínu, pivu, cole, kávě, čaji, ovocné šťávě, mléku a vodě podle DIN 68861-1A – žádné skvrny od vody. Uschlý nátěr je nezávadný pro lidi, zvířata a rostliny (odolný vůči slinám a potu podle DIN 53160, vhodný pro dětské hračky podle EN 71.3). V porovnání s obvyklými systémy nátěrů se použitím obsažených rostlinných látek dosáhne rovnoměrnějšího barevného ztvárnění a také harmonického vzhledu nátěru.
Je též odolný vůči vínu, pivu, cole, kávě, čaji, ovocné šťávě, mléku a vodě podle DIN 68861-1A – žádné skvrny od vody. Uschlý nátěr je nezávadný pro lidi, zvířata a rostliny (odolný vůči slinám a potu podle DIN 53160, vhodný pro dětské hračky podle EN 71.3).

Použití

Jednoduché použití – bez základního nátěru a mezibroušení – šetří čas a peníze. Šetrný ke dřevu, s otevřenými póry, neodprýskává, nepraská a neodlupuje se.

Oblasti použití: Dřevěné a korkové podlahy, rovněž povrch nábytku ve vnitřních prostorách.

Barevné odstíny:

Osmo Tvrdý voskový olej Barevný je k dostání v 8 barevných odstínech:

Velikost a vydatnost balení:

  • 0,75 l, 2,5 l

  • 1l stačí při 1 nátěru na cca 24 m2

Obsažené látky:

Na bázi přírodních olejů a vosků (slunečnicový olej, sojový olej, bodlákový olej, karnaubový a kandelinový vosk), parafínů, oxidů železa a organických pigmentů, oxidu titaničitého (bílý pigment), sikativ (sušidel) a vodu odpuzující přídavné látky. Obsahuje dearomatizovaný lakový benzín (bez obsahu benzenu). Výrobek vyhovuje požadavkům na maximální přípustné hodnoty obsahu těkavých organických látek pro barvy a laky dle vyhlášky MŽP č. 337/2010 Sb. v platném znění (příloha č. 5, část I, kategorie produktu A/i, 500 g/l (2010)).
Podrobnější informace jsou k dispozici na vyžádání.

MENUX