OSMO Tvrdý voskový olej Effekt 3092 - 2,5l - zlatý

Osvědčený tvrdý voskový olej v barevné variantě zlatá - pro individuálně barevnou podlahu. Doporučuje se na dřevěné a korkové podlahy. Hodí se na povrch nábytku a lepené dřevo.

Výrobce:Osmocolor
Katalogové číslo:10300078
Použití v interiéru: Dřevěná podlaha
Výrobce: Osmocolor
Balení: 2,5 l
Dostupnost: Skladem
Záruka: 24 měsíců
Barva: 3092 Zlatá Effekt
bez DPH: 4717.36 Kčs DPH: 5708 Kč

POPIS PRODUKTU

Tvrdý voskový olej barevný - Zlatý

Popis voskového oleje

Transparentně barevný polomatný nátěr na dřevo spojuje unikátním způsobem výhody přírodních olejů a vosků. Povrch s úpravou Tvrdým voskovým olejem Barevným je nenáchylný k zašpinění, odpuzuje vodu a nečistoty, je odolný proti oděru a velmi příjemný na dotyk. Ve srovnání s obvyklými systémy nátěrů se použitím obsažených rostlinných látek dosáhne pravidelnějšího barevného ztvárnění a také vyváženého vzhledu nátěru.

Je imunní vůči vínu, pivu, cole, kávě, čaji, ovocné šťávě, mléku a vodě podle DIN 68861-1A – žádné skvrny od vody. Uschlý nátěr je nezávadný pro lidi, zvířata a rostliny (odolný vůči slinám a potu podle DIN 53160, vhodný pro dětské hračky podle EN 71.3).

Použití

Použití je velmi jednoduché. Není potřeba žádný základní nátěr ani mezibroušení. Je šetrný ke dřevu, s otevřenými póry, neodprýskává, nepraská a neodlupuje se. Šetří čas a peníze.


Počet nátěrů: Pro transparentně barevný povrch se nanese tenká vrstva ve směru vláken dřeva a důkladně se rozetře. U dřeva bez povrchové úpravy (např. na nábytek) max. 2 nátěry. Na podlahy stačí pouze jeden barevný nátěr. Po uschnutí můžete nanést jěště konečný nátěr jedním z bezbarvých Osmo Tvrdých voskových olejů Original nebo Rapid.

Oblasti použití: Dřevěné a korkové podlahy, rovněž povrch nábytku ve vnitřních prostorách.

Barevné odstíny:

Osmo Tvrdý voskový olej Barevný zahrnuje 8 barevných odstínů:

č. 3040 bílá

č. 3041 Natural transparent

č. 3071 medová

č. 3072 jantarová

č. 3073 hnědá zem

č. 3074 grafit

č. 3075 černá

č. 3091 stříbrná

č. 3092 zlatá

Velikost a vydatnost balení

  • je k dostání ve velikostech balení 0,75 l a 2,5 l

  • 1l stačí při jednom nátěru na cca 24 m2

Obsažené látky

Na bázi přírodních olejů a vosků (slunečnicový olej, sojový olej, bodlákový olej, karnaubový a kandelinový vosk), parafínů, oxidů železa a organických pigmentů, oxidu titaničitého (bílý pigment), sikativ (sušidel) a vodu odpuzující přídavné látky. Obsahuje dearomatizovaný lakový benzín (bez obsahu benzenu). Výrobek vyhovuje požadavkům na maximální přípustné hodnoty obsahu těkavých organických látek pro barvy a laky dle vyhlášky MŽP č. 337/2010 Sb. v platném znění (příloha č. 5, část I, kategorie produktu A/i, 500 g/l (2010)).

Podrobnější informace jsou k dispozici na vyžádání.

MENUX