OSMO Tvrdý voskový olej Original 3011 - na podlahy 2,5l bezbarvý, lesklý

Tvrdý voskový olej Original bezbarvý lesklý je speciálně přizpůsoben dřevěným podlahám - povrch se snadnou údržbou a pro zdravé bydlení! Zachovává přírodní vzhled a je mimořádně odolný a tvrvale zatížitelný.

Výrobce:Osmocolor
Katalogové číslo:10300163
Použití v interiéru: Dřevěná podlaha ,  Dřevěný nábytek ,  Dřevěné obložení
Výrobce: Osmocolor
Balení: 2,5 l
Dostupnost: Skladem
Záruka: 24 měsíců
Barva: 3011 Bezbarvý lesklý Original
bez DPH: 2861.16 Kčs DPH: 3462 Kč

POPIS PRODUKTU

Tvrdý voskový olej Original - Bezbarvý, lesklý

Popis tvdého voskového oleje

Bezbarvý nátěr na dřevo spojuje v jednom výrobku jedinečným způsobem veškeré výhody přírodních olejů a vosků. Povrch s úpravou Tvrdým voskovým olejem je nenáchylný k zašpinění, odpuzuje vodu, je imunní proti oděru a velmi příjemný na dotyk. V porovnání s obvyklými systémy nátěrů se použitím rostlinných obsažených látek dosáhne rovnoměrnějšího barevného ztvárnění a také harmonického vzhledu nátěru. Jednoduché použití – bez základního nátěru a mezibroušení – šetří čas a peníze, šetrný ke dřevu s otevřenými póry, neodprýskává, nepraská a neodlupuje se.

Odolný vůči vínu, pivu, cole, kávě, čaji, ovocné šťávě, mléku a vodě podle DIN 68861-1A – žádné skvrny od vody. Uschlý nátěr je nezávadný pro lidi, zvířata a rostliny. Též je vhodný i pro dětské dřevěné hračky. Jeho odlnost se vztahuje i na pot a sliny.

Oblasti použití

Vhoný pro veškeré dřevěné podlahy jako prkna z masivního dřeva ( kromě hustých exotických dřevin ), palubkové podlahy, podlahy z OSB desek a korkové podlahy. Zejména se doporučuje i na povrchy nábytku. Rovněž se skvěle hodí pro břidlici a potěrové podlahy a také terakotové a jiné neglazované keramické dlaždice.

Barevné odstíny:

Velikosti a vydatnost balení

  • K dostání ve velikostch 0,75 l, 2,5 l a 10 l

  • 1l stačí při 1 nátěru na cca 24 m2

MENUX