OSMO Tvrdý voskový olej Original 3062 - na podlahy 10l bezbarvý mat

Tvrdý voskový olej Original bezbarvý mat je speciálně přizpůsoben dřevěným podlahám - povrch se snadnou údržbou a pro zdravé bydlení! Je rychleschnoucí. Zachovává přírodní vzhled a je mimořádně odolný proti ošlapávání a tvrvale zatížitelný.

Výrobce:Osmocolor
Katalogové číslo:10300055
Použití v interiéru: Dřevěná podlaha ,  Dřevěný nábytek ,  Dřevěné obložení
Výrobce: Osmocolor
Balení: 10 l
Dostupnost: Skladem
Záruka: 24 měsíců
Barva: 3062 Bezbarvá mat Original
bez DPH: 9263.64 Kčs DPH: 11209 Kč

POPIS PRODUKTU

Tvrdý voskový olej Original - Bezbarvý, mat

Popis tvdého voskového oleje

Bezbarvý nátěr na dřevo spojuje v jednom výrobku unikátním způsobem veškeré výhody přírodních olejů a vosků. Povrch s úpravou Tvrdým voskovým olejem nemá sklon k zašpinění, odpuzuje vodu, je odolný proti oděru a velmi příjemný na dotyk. Ve srovnání s obvyklými systémy nátěrů se použitím rostlinných obsažených látek dosáhne rovnoměrnějšího barevného ztvárnění a také harmonického vzhledu nátěru.
Jeho použití je velmi snadné. Nepotřebuje základní nátěr ani mezibroušení. Šetří čas a peníze. Je šetrný ke dřevu s otevřenými póry, neodprýskává, nepraská a neodlupuje se.

Další jeho výhodou je odolnost vůči vínu, pivu, cole, kávě, čaji, ovocné šťávě, mléku a vodě podle DIN 68861-1A – žádné skvrny od vody. Uschlý nátěr je nezávadný pro lidi, zvířata a rostliny (odolný vůči slinám a potu podle DIN 53160, vhodný pro dětské hračky podle EN 71.3)

Oblasti použití: Vhodný pro veškeré dřevěné podlahy jako prkna z masivního dřeva ( kromě hustých exotických dřevin ), palubkové podlahy, podlahy z OSB desek a korkové podlahy. Obzvláště se doporučuje i na povrchy nábytku. Rovněž je výborně použitelný pro břidlici a potěrové podlahy a také terakotové a jiné neglazované keramické dlaždice.

Vydatnost a velikost balení

  • 1l výrobku na 24 m2

  • K dostání po 0,75l, 2,5l (nejvíce oblíbené balení) a 10 litrech.

Dostupné barvy a balení:

MENUX