OSMO Tvrdý voskový olej Original 3065 - na podlahy 0,75l bezbarvý polomat

Tvrdý voskový olej Original bezbarvý polomat je speciálně přizpůsoben dřevěným podlahám - povrch se snadnou údržbou a pro zdravé bydlení! Je rychleschnoucí. Zachovává přírodní vzhled a je mimořádně odolný proti ošlapávání a tvrvale zatížitelný.

Výrobce:Osmocolor
Katalogové číslo:11100119
Použití v interiéru: Dřevěná podlaha ,  Dřevěný nábytek ,  Dřevěné obložení
Výrobce: Osmocolor
Balení: 0,75 l
Dostupnost: Skladem
Záruka: 24 měsíců
Barva: 3065 Bezbarvý polomat Original
bez DPH: 948.76 Kčs DPH: 1148 Kč

POPIS PRODUKTU

Tvrdý voskový olej Original - Bezbarvý, polomat

Popis tvdého voskového oleje

Bezbarvý nátěr na dřevo spojuje v jednom výrobku jedinečným způsobem všechny výhody přírodních olejů a vosků. Povrch s úpravou Tvrdým voskovým olejem je nenáchylný k zašpinění, odpuzuje vodu, je odolný proti oděru a na dotyk je velmi příjemný. V porovnání s obvyklými systémy nátěrů se použitím rostlinných obsažených látek dosáhne rovnoměrnějšího barevného ztvárnění a také harmonického vzhledu nátěru.

Odolný vůči vínu, pivu, cole, kávě, čaji, ovocné šťávě, mléku a vodě podle DIN 68861-1A – žádné skvrny od vody. Uschlý nátěr je nezávadný pro lidi, zvířata a rostliny (odolný vůči slinám a potu podle DIN 53160, vhodný pro dětské hračky podle EN 71.3)

Výhody

  • Použití je velmi snadné

  • Bez základního nátěru a mezibroušení

  • Šetří čas a peníze

  • Je šetrný ke dřevu s otevřenými póry

  • Neodprýskává, nepraská a neodlupuje se

Oblasti použití: Ideální pro veškeré dřevěné podlahy jako prkna z masivního dřeva ( kromě hustých exotických dřevin ), palubkové podlahy, podlahy z OSB desek a korkové podlahy. Obzvláště se doporučuje i na povrchy nábytku. Rovněž je výborně použitelný pro břidlici a potěrové podlahy a také terakotové a jiné neglazované keramické dlaždice.

Údržba: Při údržbě dřevěných povrchů ošetřených voskovým olejem Osmo Original můžete využít mop, vysavač nebo leštič parket. Odolné skvrny odstraňte speciálním čisticím prostředkem, z údržbové řady Osmo. Dřevěnou podlahu můžete setřít i vlhkým hadrem, ovšem ne na mokro! Po setření, ihned setřít ještě jednou do sucha. Čisticí prostředky na podlahy ošetřené přípravy Osmo najdete v sekci věnované údržbě.

Vydatnost a velikost balení

  • 1lstačí při 1 nátěru na 24 m2

  • K dostání po 0,75l, 2,5l (nejvíce oblíbené balení) a 10 litrech.

Dostupné barvy a balení:

MENUX