OSMO Tvrdý voskový olej Original 3065 - na podlahy 10l bezbarvý polomat

Tvrdý voskový olej Original bezbarvý polomat je speciálně přizpůsoben dřevěným podlahám - povrch se snadnou údržbou a pro zdravé bydlení! Je rychleschnoucí. Zachovává přírodní vzhled a je mimořádně odolný proti ošlapávání a tvrvale zatížitelný.

Výrobce:Osmocolor
Katalogové číslo:11100121
Použití v interiéru: Dřevěná podlaha ,  Dřevěný nábytek ,  Dřevěné obložení
Výrobce: Osmocolor
Balení: 10 l
Dostupnost: Skladem
Záruka: 24 měsíců
Barva: 3065 Bezbarvý polomat Original
bez DPH: 9263.64 Kčs DPH: 11209 Kč

POPIS PRODUKTU

Tvrdý voskový olej Original - Bezbarvý, polomat

Popis tvdého voskového oleje

Bezbarvý nátěr na dřevo spojuje v jednom výrobku unikátním způsobem veškeré výhody přírodních olejů a vosků. Povrch s úpravou Tvrdým voskovým olejem odpuzuje vodua nečistoty, je odolný proti oděru a na dotyk je velmi příjemný. Dále je odolný vůči vínu, pivu, cole, kávě, čaji, ovocné šťávě, mléku a vodě – žádné skvrny od vody. Ve srovnání s obvyklými systémy nátěrů se použitím rostlinných obsažených látek dosáhne rovnoměrnějšího barevného ztvárnění a také dokonalého vzhledu nátěru.
Uschlý nátěr je zdravotně nezávadný pro lidi, zvířata i rostliny. Též je vhodný pro dětské hračky. Jeho odolnost se vztahuje i na sliny a pot.

Výhody

  • Použití je velmi snadné

  • Bez základního nátěru a mezibroušení

  • Šetří čas a peníze

  • Je šetrný ke dřevu s otevřenými póry

  • Neodprýskává, nepraská a neodlupuje se

Oblasti použití: Ideální pro veškeré dřevěné podlahy jako prkna z masivního dřeva ( kromě hustých exotických dřevin ), palubkové podlahy, podlahy z OSB desek a korkové podlahy. Obzvláště se doporučuje i na povrchy nábytku. Rovněž je výborně použitelný pro břidlici a potěrové podlahy a také terakotové a jiné neglazované keramické dlaždice.

Vydatnost a velikost balení

  • 1l stačí při 1 nátěru na 24 m2

  • K dostání po 0,75l, 2,5l (nejvíce oblíbené balení) a 10 litrech.

Dostupné barvy a balení:

MENUX