OSMO Tvrdý voskový olej Rapid 3240 - 0,75l bílý transparentní

Tvrdý voskový olej Osmo Rapid v rychleschnoucí variantě bílý transparentní pro dva nátěry v jeden den! Doporučuje se pro aplikaci na masivní dřevěné podlahy, prkenné podlahy, parkety, korové podlahy a další materiály.

Výrobce:Osmocolor
Katalogové číslo:15100512
Použití v interiéru: Dřevěná podlaha
Výrobce: Osmocolor
Balení: 0,75 l
Dostupnost: Skladem
Záruka: 24 měsíců
Barva: 3240 Bílý transparentní
bez DPH: 1039.67 Kčs DPH: 1258 Kč

POPIS PRODUKTU

Tvrdý voskový olej Rapid - Bílý transparentní

Popis tvrdého voskového oleje

Osmo Tvrdý voskový olej Rapid je profesionální, rychle schnoucí nátěr na podlahy s obzvláštní tvrdostí povrchu pro prkna z masivního dřeva, selská prkna, palubkové podlahy, podlahy z OSB desek a korkové podlahy, také terakota a jiné neglazované keramické dlažby. Vhodný pro dřevo s otevřenými póry. Tvrdý voskový olej Rapid neodprýskává, nepraská ani se neodlupuje. Odpuzuje vodu, je nenáchylný k zašpinění, odolný proti ošlapání.
Osmo Tvrdý voskový olej Rapid je odolný vůči vínu, pivu, cole, kávě, čaji, ovocné šťávě, mléku, vodě dle DIN 68861 -1A. Uschlý nátěr je nezávadný pro člověka, zvířata a rostliny (bezpečný pro dětské hračky dle EN 71.3 a také odolný vůči slinám a potu dle DIN 53160 po uschnutí).
Oleje zesilují přírodní barevný odstín dřeva (trvale mokrý efekt).

Použití a údržba

U dřeva bez povrchové úpravy dva nátěry, v případě renovace stačí zpravidla jeden nátěr na očištěný povrch - bez obrušování. To znamená pouze očistit a přetřít!

Snadná údržba: Mopem, vysavačem nebo elektrickým sacím leštičem parket. Obzvláště odolné skvrny se dají odstranit Osmo Voskovou údržbou a čistícím prostředkem. Podlahu lze také stírat na vlhko (ne na mokro! - voda s přidáním Osmo Wisch-Fixu). Okamžitě do sucha setřít. V případě potřeby provést údržbu Osmo Voskovou údržbou a čistícím prostředkem.

Oblasti použití: prkna z masivního dřeva, selská prkna, palubkové podlahy, podlahy z OSB desek a korkové podlahy, rovněž povrch nábytku, také vhodné pro terakota a jiné neglazované keramické dlažby.

Barevné odstíny:

  • č. 3240 - bílý transparentní

Velikost a vydatnost balení

  • 0,75 l; 2,5 l; 25 l

  • 1l stačí při 1 nátěru na cca 24 m²

Složení

Na bázi přírodních rostlinných olejů a vosků (slunečnicový olej, sójový olej, bodlákový olej, karnaubový vosk, kandelinový vosk), parafínů, sikativ (sušidel) a přídavných látek zajišťujících vodoodpudivost. Dearomatizovaný lakový benzín (bez obsahu benzenu). Výrobek vyhovuje požadavkům na maximální přípustné hodnoty obsahu těkavých organických látek pro barvy a laky dle vyhlášky MŽP č. 337/2010 Sb. v platném znění (příloha č. 5, část II, kategorie produktu A/i – jednosložkové nátěrové hmoty se speciální funkcí): 500 g/l (2010)).
VOC (337/2010 Sb.): < 500 g/l (2010 A/i)
Hustota (20 °C): 0,9 - 0,95 g/ cm3
Obsah organických rozpouštědel: 0,50 – 0,52 kg/kg produktu
Obsah celkového organického uhlíku: 0,44 kg/kg produktu
Obsah sušiny: 48 – 50 % obj.

Podrobné informace týkající se složek jsou k dispozici na vyžádání.

MENUX