OSMO Wish-Fix bezbarvý 8016 - 1l

Čistící koncentrát Osmo Wish Fix – bezbarvý je vysoce účinný speciální koncentrát na čištění a údržbu podlah s obsahem přírodních látek. Slouží k pravidelnému čištění a údržbě.

Výrobce:Osmocolor
Katalogové číslo:13900030
Použití v interiéru: Údržba interiéru
Výrobce: Osmocolor
Balení: 1 l
Dostupnost: Skladem
Záruka: 24 měsíců
bez DPH: 503.31 Kčs DPH: 609 Kč

POPIS PRODUKTU

Osmo Wish-Fix – bezbarvý

Popis Osmo Wish Fix

Vysoce účinný čisticí koncentrát Osmo Wish-Fix je určen k pravidelnému čištění a údržbě dřeva. Je rozpustný ve vodě a obsahuje přírodní látky. Primárně je určen pro použití na dřevěné podlahy s upraveným povrchem tvrdým voskovým olejem. Použít jej však můžete také na lakované podlahy, laminát či keramiku. Wish-Fix doplňuje do dřeva potřebné olejové látky a tím jej nevysušuje.

Použití

Koncentrát Wish-Fix, má velmi dobré výsledky při odstraňování skvrn od šťávy, mléka, coly, piva, vína či kávy. Při použití nezanechává šmouhy ani skvrny. Pokud je čištěný povrch více znečištěn, zvyšte dávku v poměru 1:1. Použití přípravku podlahu nejen vyčistí ale také oživí.

Použití je velmi snadné. Nechte rozpustit ve vodě a následně setřete navlhko. Pro lepší výsledek doporučujeme také využít sadu pro úklid od značky Osmo.

Velikost balení a jeho dávkování

  •  1 uzávěr na 1l vody!

  • K dispozici je v baleních po 1l, 5l a 10 litrů.

Dostupné barvy a balení:

  • č. 8016 – bezbarvý

Složení čisticího koncentrátu Wish-Fix 8016: Obsahuje přírodní rostlinné oleje (kokosový olej), rostlinná mýdla 5 - 15%, neiontové povrchově aktivní látky, <5%, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, Methylisothiazolinone. Bez obsahu rozpouštědel a rovněž barvicích a vonných látek; biologicky odstranitelný.

MENUX