Pečující gel na pracovní kuchyňské desky 0,4l - přírodní

WOCA Pečující gel je určený pro oživení již ošetřených dřevěných povrchů. Zejména určený pro dřevěné kuchyňské pracovní desky. Produkt slouží jako následná běžná údržba k povrhům ošetřeným Worktop Oil - Olej na dřevěné kuchyňské pracovní desky.

Výrobce:WOCA
Katalogové číslo:527818
Výrobce: WOCA
Balení: 0,4 l
Dostupnost: Skladem
Záruka: 24 měsíců
bez DPH: 437.19 Kčs DPH: 529 Kč

POPIS PRODUKTU

WOCA Pečující gel je určený pro oživení již ošetřených dřevěných povrchů. Tento účinný gel je rychleschnoucí, zvýrazňuje přirozené žilkování dřeva a oživuje jeho barvu. Díky němu je také povrch odolnější.

Produkt slouží jako alternativa k Oleji na dřevěné kuchyňské linky. Možno nahradit touto novinkou letošního roku.

Vydatnost z 1l  6-12m2.
Výrobek je k dostání v přírodní a bílé variantě.

Krok 1

Vyčistěte povrch důkladně Woca intenzivním čističem smíchaným s vodou v poměru 1:40 a nechte zaschnout po dobu nejméně 8 hodin, dokud povrch není úplně suchý. Jemným smirkovým papírem, zrnitost 220 odstraňte postavený „chlup“.(odstraňte brusný prach z povrchu).

Krok 2

Aplikujte vrstvu gelu tenkou vrstvou a roztírejte padem (bílý, béžový nebo červený). Pokračujte v leštění, dokud dřevo není plocha nasycená a povrch nevypadá jednotný. Doporučujeme aplikaci v úsecích, gel rychle schne.

Krok 3

Otřete leštěný povrch pečlivě suchým hadříkem před pokračováním na další oblasti. V případě, že se dřevo nezdá zcela nasycené po 4-6 hodinách, doporučujeme druhou aplikaci s menším množstvím gelu než při prvním ošetření, ale stejný postupem.

Nechte desku schnout 4-6 hodin, pak může být opatrně do provozu. Pokud je to možné, nevystavujte povrch vodě během prvních 2-3 dnů. Doporučujeme ponechat desku vytvrdnout po dobu min 3 dnů. První čištění povrchu by mělo proběhnout až po týdnu. Ideální na čištění takto ošetřeného povrchu je Woca  mýdlo v rozprašovači a bavlněným hadříkem který nepouští vlákna.

Krok 4

Pravidelné čištění může být provedeno s Woca mýdlem. Vodní skvrny a jiné drobné škody jsou snadno opravitelné, lokálním očištěním povrchu čističem Woca. Nechte uschnout a menším množstvím gelu a hadříkem ošetřete postiženou plochu desky.

MENUX