WOCA Panel White - bílý 2,5l

Pro zesvětlení obložení, dveří a rámů ze světlého dřeva. Propůjčuje dřevu louhovaný vzhled a zachovává jeho přirozenou strukturu.

Výrobce:WOCA
Katalogové číslo:577802
Výrobce: WOCA
Balení: 2,5 l
Dostupnost: Skladem
Záruka: 24 měsíců
bez DPH: 1423.97 Kčs DPH: 1723 Kč

POPIS PRODUKTU

Vodou ředitelná běloba na panely slouží k zesvětlování zažloutlého měkkého dřeva, např. obkladových a stropních panelů. Používáme na neopracované nebo lakované měkké dřevo v interiérech budov.

Jak postupovat - krok 1
Dřevo musí být suché, čisté a zbavené tuků. Povrch je třeba očistit směsi intenzivního čistidla a vody v poměru 1:40. Omýt čistou vodou. Odstranit nebo přebrousit místa, kde vrstva starého laku nedrží na povrchu. Doporučujeme provést zkoušku na skrytém místě abychom zjistili jaký bude výsledek.

Jak postupovat - krok 2
Výrobek důkladně promíchat před upotřebením a míchat rovněž během nanášení. Smíchat obaly s různým číslem výrobní šarže (pod čárovým kódem), abychom předešli rozdílům v odstínech a stupni lesku.

Jak postupovat - krok 3
Nanášet štětcem tak, abychom získali rovnoměrnou krycí vrstvu. Vždy nanášet ve směru lét. Snažit se nanášet bělobu jak nejrovnoměrněji, aby vrstva nebyla příliš hrubá. Nanášet vždy na 3-4 desky v podélném směru na délku ramene. Doporučujeme finálně barvit 3-4 desky, aby nebylo vidět přechody. Pouze Bílá barva na obklady: Pro dosažení krycího efektu je třeba nanést na plochu/dřevo 2–3 vrstvy nátěru. Povrch lze znovu natřít (při 20°C) následujícím způsobem: pokud nanášíte nátěr na nové dřevo, doba schnutí je cca 2 hodiny, na starší dřevo je třeba nanášet další vrstvu až po 18 hodinách, aby bylo dosaženo patřičného ochranného efektu.

Jak postupovat - krok 4
Pracovní nářadí čistit v mýdlovém roztoku. Péče: Ošetřený dřevěný povrch čistit směsi intenzivního čistidla a vody v poměru 1:40 dobře vyždímaným hadrem.

Vydatnost: 10-12m2/litr
balení: 2,5l

MENUX